کتاب فارماکولوژی کاتزونگ

کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی کاتزونگ یکی از کامل‌ترین کتاب‌های داروشناسی است. این کتاب داروشناسی در ۱۰ بخش اصلی ۶۶ فصل توسط دکتر بترام جی. کاتزونگ استاد دانشگاه کالیفرنیا و همکارانش نوشته شده است.

دانلود رایگان کتاب فارماکولوژی کاتزونگ و ترور 2019 (Katzung & Trevor’s Pharmacology Examination and Board Review) ویرایش 12 با لینک مستقیم با فرمت pdf (پی دی اف). کتاب فارماکولوژی کاتزونگ یکی از معروف ترین کتاب ها در زمینه داروسازی و فارماکولوژی بوده که مورد استفاده دانشجویان پزشکی و داروسازی قرار می گیرد. آخرین نسخه این کتاب در سال 2019 توسط انتشارات مک گروهیل به چاپ رسید که به رایگان و با لینک مستقیم می توانید دانلود کنید.

معرفی کتاب فارماکولوژی کاتزونگ و ترور 2019

کتاب فارماکولوژی کاتزونگ 2019 یکی از بهترین کتاب ها در زمینه داروسازی می باشد که به عنوان رفرنس آزمون های پره اینترنی و دستیاری و نیز برخی آزمون های رشته داروسازی مورد استفاده قرار گرفته است.

اصول جراحی شوارتز

این کتاب به دانشجویان کمک می کند که در سریع زمان ممکن خود را برای آزمون های مختلف آماده کنند و مطالب در عین خلاصه بودن، بسیار کاربردی نوشته شده اند. ویرایش 12 این کتاب که در سال 2019 به چاپ رسیده، تمام تلاش خود را کرده که نواقص نسخه های قبل را برطرف کند و بر اساس مقالات روز، خود را آپدیت نماید.

فصل های کتاب فارماکولوژی کاتزونگ 2019

این کتاب در 61 فصل نوشته شده است و در انتهای هر فصل تعدادی سوال چهار گزینه ای استاندارد طرح شده اند که کمک بسیاری به آشنایی با سوالات آزمون ها و نیز دوره نمودن آن فصل می کنند.

فصول مهم این کتاب نظیر دستگاه اتونوم یا داروهای دستگاه عصبی مرکزی (CNS) برای تفهیم بیشتر مطالب، شامل بخش هایی از فیزیولوژی و بیوشیمی نیز می باشند.

حجم هر فصل کتاب بسیار اندک است و به سرعت خوانده می شود. همچنین در ابتدای هر مبحث یک بخش خلاصه از مفهوم آن فصل گفته شده که به درک بیشتر مطلب کمک می کند. وجود لیست داروها و مشخصات فارماکولوژیک هر کدام نظیر فارماکوکینتیک، فارماکودینامیک و … و نیز توضیح اصطلاحات مورد استفاده در هر بخش از کتاب باعث شده که بتوان به سرعت کتاب فارماکولوژی کاتزونگ و ترور را خواند و دوره کرد.

در انتهای کتاب چند آزمون کامل شامل چند صد سوال چهار گزینه گنجانده شده که به دانشجویان کمک می کند بتوانند خود را برای آزمون ها آماده کنند و کتاب را بطور کامل مرور کنند.

اطلاعات و دانلود کتاب

ناشر: مک‌گروهیل
عنوان فارسی: فارماکولوژی کاتزونگ و ترور
عنوان انگلیسی: Katzung & Trevor’s Pharmacology Examination and Board Review
شابک: 9781259641022
سال انتشار: 2019
ویرایش: 12
نویسنده / نویسندگان: Bertram G. Katzung, Marieke Kruidering-Hall, Anthony J. Trevor
زبان: انگلیسی
تعداد صفحات: 592
نوع فایل: pdf
حجم فایل: 73 مگابایت